10pcs/многу Автомобил, навигација со автомобил, 6 6.2 7 , 8 , 9 Инчен екран на Допир, продолжување линија, поврзување на линија, пренос
Ново

10pcs/многу Автомобил, навигација со автомобил, 6 6.2 7 , 8 , 9 Инчен екран на Допир, продолжување линија, поврзување на линија,

DEN 436.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот

8.8LQ088K9LA01
Ново
8.8LQ088K9LA01
Во форма достапна за нарачката
DEN 21024.00