2 ПАРЧИЊА НОВИ Фолија Washi Лента Златна Зборови Kawaii Scrapbooking Алатки Маскирање Лента Божиќ Фото Албум Diy Декоративни Ленти 10m
Ново

2 ПАРЧИЊА НОВИ Фолија Washi Лента Златна Зборови Kawaii Scrapbooking Алатки Маскирање Лента Божиќ Фото Албум Diy Декоративни

DEN 106.00
DEN 111.36

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 2 ПАРЧИЊА НОВИ Фолија Washi Лента Златна Зборови Kawaii Scrapbooking Алатки Маскирање Лента Божиќ Фото Албум Diy Декоративни Ленти 10m
Материјал : Хартија
1 PC Лента Големина : За 15mm X 10m
Боја : Зелена
Пакување Листа : 2 ПАРЧИЊА Ленти
100% Сосема Нов И Висок Квалитет. (За разлика од обичните лента, тоа може да биде прекината од страна солза, Може да се користи, умерена вискозност, за инсталација на лаптопи или дневник, празнична декорација.)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните својства

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
1
Селотејп Тип:
washi лента
Бренд Име:
XueSheng
Name1:
Лента
Name2:
washi лента
name3:
Фолија Зборови Washi Лента
Name4:
Бронзирање Washi Ленти

Избор на купувачот