Висок Капацитет ПРАТЕНИК C305 Ресетирате Тонер Чипови За Ricoh Lanier Savin Aficio MPC305SP MPC305 РЕК 305SP 305 Копир Чип
Ново

Висок Капацитет ПРАТЕНИК C305 Ресетирате Тонер Чипови За Ricoh Lanier Savin Aficio MPC305SP MPC305 РЕК 305SP 305 Копир Чип

DEN 984.96

Во форма достапна за нарачката


Висок Капацитет ПРАТЕНИК C305 Ресетирате Тонер Чипови За Ricoh Lanier Savin Aficio MPC305 SP MPC305 РЕК " 305 SP 305 Копир Чип
Детали За Производот :
Боја : Црна Цијан Магента Жолта
Страница Принос : Црна : 12 K Синозелена/Магента/Жолта : 4 К
Верзија : Во Светот
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : ПРАТЕНИКОТ C305
Функција : Компатибилни нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Ricoh/ Lanier/ Savin Aficio MPC305 SP MPC305
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Индивидуални
Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!

Главните својства

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Компатибилен Бренд:
RICOH
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
ПРАТЕНИКОТ C305
Бренд Име:
CNAPPRO
Чип Вид:
тонер чип
боја:
црна цијан магента жолта
Региони:
Втората светска војна(низ целиот свет)
Страница Принос:
Црна
Количина:
1set/многу KMCY/set 4pcs/set 4pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Ricoh/Lanier/Savin Aficio MPC305SP MPC305
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
Име на производ:
ПРАТЕНИКОТ C305 Тонер Чипови За Ricoh/Lanier/Savin Aficio MPC305SP MPC305

Избор на купувачот