Dispalang 3D Бонбони Печати Круг Ранец За Жените, Децата Мали Училиште Торба Девојки и Момчиња Назад Пак Бебе Градинка Торба
Ново

Dispalang 3D Бонбони Печати Круг Ранец За Жените, Децата Мали Училиште Торба Девојки и Момчиња Назад Пак Бебе Градинка Торба

DEN 612.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Dispalang 3 D Бонбони Печати Круг Ранец За Жените, Децата Мали Училиште Торба Девојки и Момчиња Назад Пак Бебе Градинка Гласник Торба

Главните својства

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Ширина:
7cm
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Висина:
23cm
Материјал Состав:
600D полиестер
Објектот Тежина:
200g
Број На Модел На:
Гласник Кеси
Објектот Должина:
23cm
Шаблон Тип:
Бонбони
Затворање Тип:
Патент
Тип:
дами торба
Стил:
Детската Книга Кеси
ремени :
прилагодлив
боја:
Како се покаже слика
кориснички:
Yes
логото:
на располагање

Избор на купувачот