Бесплатен Превозот 2G11 База 8W 225mm ЛЕР Цевка Светлина со Млечно или транспарентен Капак AC85-265V Високо Квалитетни LED драјвер
Ново

Бесплатен Превозот 2G11 База 8W 225mm ЛЕР Цевка Светлина со Млечно или транспарентен Капак AC85-265V Високо Квалитетни LED драјвер

DEN 9884.00
DEN 9884.16

Во форма достапна за нарачката

Големина : Φ38*225mm Влезен Напон : AC85-265 V(не-dimmable) AC200-240 V(traic dimmable) Моќност : 8 W Прозрачна Флукс : 110lm/w (вистински лумен излез ) Работно време : 49999 часа (3-5 години работно време) База Тип : 2 G11 фактор на Моќ : 0.97 Возач : добар квалитет MOS возачот , долг живот време CRI : >80 Материјал : Висок Квалитет на алуминиум+ добра PC Покритие LED type : Epistar SMD2835 (повисоки лумен излез и пониски светлина распаѓање) температура на Бојата : топло бела (2700-3200k) природни бела(4000-4500k) кул бело(6000-6500k)

Главните својства

Емитуваат Боја:
природните бела, топло бела, ладно бела
Wattage:
8W
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
боја:
Млечниот Маска, Транспарентен Капак
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD
База Тип:
2G11
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
Бар
Напон:
AC85-265V
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Бренд Име:
YANGMIN
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
225mm
База Тип:
2g11 база
Должина:
225mm
моќност:
8W
Осветленоста:
110lm/w
боја:
топло бела природна бела и кул бело
сертификација:
CE, ROHS
Влезен Напон:
AC85-265V
LED КОЛИЧИНА :
48pcs SMD2835
Материјал:
Алуминиум+PC
Led чипови:
Epistar

Избор на купувачот