Нова за Asus G53S G73S K53SD K53SF K54HR K54HY K54S N71Ja N71Jq N71Jv N71V N71Vn RU Верзија на Тастатурата
Ново

Нова за Asus G53S G73S K53SD K53SF K54HR K54HY K54S N71Ja N71Jq N71Jv N71V N71Vn RU Верзија на Тастатурата

DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
chau
Број На Модел На:
G53S G73S K53SD K53SF K54HR K54HY K54S N71Ja N71Jq N71Jv N71V N71Vn
Компатибилен Бренд:
ASUS
Гаранција:
90 дена

Избор на купувачот