Нова Посебна Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Месинг & Jade Када Тапа Допрете со Рака Спреј ѕид Монтирани Бања & Туш Тапа
Ново

Нова Посебна Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Месинг & Jade Када Тапа Допрете со Рака Спреј ѕид Монтирани Бања & Туш Тапа

DEN 14112.00
DEN 20160.00

Во форма достапна за нарачката

Луксузни Посебен Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Месинг & Кристал Када Тапа Допрете со Рака Спреј ѕид Монтирани Бања & Туш Тапа

Главните својства

Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Стил:
Традиционалната
Големина:
131-200mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Број На Модел На:
QJ-SF5148
Површина По Завршувањето:
Специјална боја
is_customized:
Yes
Крај:
Специјална боја

Избор на купувачот