Автомобил-Стил, Стаклени Влакна FRP Тело Комплет Задниот Браник Усна Одговара За периодот 2008-2012 Lancer Evolution X ЕВО 10 ЕВО X ОЕМ Стил Задните Усна
Ново

Автомобил-Стил, Стаклени Влакна FRP Тело Комплет Задниот Браник Усна Одговара За периодот 2008-2012 Lancer Evolution X ЕВО 10

DEN 10032.00

Во форма достапна за нарачката

OEM наредби се добредојдени.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина.

Главните својства

Тип На Објект:
Браници
Материјал Тип:
Стаклени влакна FRP
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
2008-2012
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Автомобил модел:
ЕВО X
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
yachant
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја Име:
Црна
Позиција:
Други

Избор на купувачот