Адвокатско Часовници Врвот Бренд На Луксузни Црна Кварц Види Curren Мажите Рачни Часовници Кожа За На Рака Машки Чисто Спортски Часовник Relogio Masculino
Ново

Адвокатско Часовници Врвот Бренд На Луксузни Црна Кварц Види Curren Мажите Рачни Часовници Кожа За На Рака Машки Чисто Спортски

DEN 1468.00
DEN 2878.08

Во форма достапна за нарачката


Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Прецизни кварц движење, за точно време на чување. - 30 M Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Карактеристики (Приближно) : Случај дијаметар : 4.8 cm прибл. Случај дебелина : 1.2 см прибл. Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Wideth : 2.4 cm Бенд Должина : 23.00 cm прибл. Бендот Материјал : Вистинска Кожа за на Рака Пакет се Вклучени : 1 x Вистински CURREN Види

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CURREN
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
48mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Број На Модел На:
8270
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
види мажи:
часовници за мажи
Тип На Објект:
Рачни часовници
montre homme:
Relogio Masculino
Мода Обичните види:
кварц се види
CURREN 8250:
види мажи
Луксузен Часовник:
часовници мажи
кварц-види:
Водоотпорен Часовник Мажи
Стил Часовници:
Воена Спортски Рачни Часовници
кварц се види мажи:
Аналогни Часовници Кварц

Избор на купувачот