Задните Wiper Рака & Ножот За CHEVROLET Приградски 2500 1500 2007-2013, 305mm Сечилото Нови
Ново

Задните Wiper Рака & Ножот За CHEVROLET Приградски 2500 1500 2007-2013, 305mm Сечилото Нови

DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Задните Wiper Рака & Ножот За CHEVROLET Приградски 2500 1500 2007-2013, 305mm Сечилото Нови
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : CV11
Испорака : 1 сет вклучувајќи( 1 задните wiper рака + 1 задните сечилото)
Способен ДА : За Chevrolet Приградски 2500 1500
Модел Година : 2007 До 2013 Година
Wiper Ножот-Должина на : 305 MM
Wiper Рака-Должина на : 435 MM
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Главните својства

Име На Модел:
cv11
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Бренд Име:
DR
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
НАПРАВИ ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ЈАСНО
Објектот Висина:
00inch
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Wiper Нож Должина:
305mm
Година:
2007-2013
Автомобил Направи:
за CHEVROLET Приградски 2500 1500

Избор на купувачот