Летна Блуза Жените Облека Спречи bask во Секојдневен Chiffon Одблесокот Ракав Долга Блуза Јакна Бела Розова Сива Маица, Блуза
Ново

Летна Блуза Жените Облека Спречи bask во Секојдневен Chiffon Одблесокот Ракав Долга Блуза Јакна Бела Розова Сива Маица, Блуза

DEN 538.00
DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката


грешка 0-3cm

Главните својства

Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Бренд Име:
QXSLZQ
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Y023
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот