Брзина Сензор За Рено Лагуна Clio Megane Сценско Espace Twingo 7700418919/7700414694 5V/3PIN
Ново

Брзина Сензор За Рено Лагуна Clio Megane Сценско Espace Twingo 7700418919/7700414694 5V/3PIN

DEN 816.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Брзина Сензор За Рено Лагуна Clio Megane Сценско Espace Twingo 7700418919/7700414694 5 V/3 PIN
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Главните својства

Мерен Опсег:
Брзината На Сензорот
Hysteresis:
7700418919/7700414694
линеарна:
7700418919/7700414694
Резолуција:
OS-027
Бренд Име:
KENOVI
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Повторливост:
7700418919/7700414694
Применливи модели:
Мицубиши

Избор на купувачот