ORISSI Клиторичен Stimulator Вибратор, 7 Брзини G Место Вибратор Smart Термостат 3 брзина се рашири Зајакот Вибратор Дилдо Вибратор
Ново

ORISSI Клиторичен Stimulator Вибратор, 7 Брзини G Место Вибратор Smart Термостат 3 брзина се рашири Зајакот Вибратор Дилдо Вибратор

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


Објектот Стил : Вибратор
Боја : Розова,Виолетова
Материјал : Силикон + ABS
Функција : 7 Брзина На Вибрации 3 Брзина Се Протега
Батерија : Литиум батерија (USB линија)
Големина : Како што е Прикажано 235 X37 MM
Функција : Греење, Водоотпорен (само за б ody дел,за батеријата дел задржи сува)
Пакет : Во приватноста
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е за поединци и парови за користење, ве молиме да се задржи хигиената, пред и по употреба.
Ве молиме чувајте го AC адаптерот и батеријата кутија во суво место.

Главните својства

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
ES032908
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
orissi
Материјал:
Силикони
Големина:
1 pcs
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
G-Точката
Тип На Објект:
Vibrators

Избор на купувачот