Романтични Новиот Дизајн На Облека Де Соаре Longue Сирена Лажичка Appliques Вистински Фото Appliques Матурска Формално Арапски Вечер Фустани Фустани
Ново

Романтични Новиот Дизајн На Облека Де Соаре Longue Сирена Лажичка Appliques Вистински Фото Appliques Матурска Формално Арапски

DEN 4747.00
DEN 5520.00

Во форма достапна за нарачката

Кога ќе купите Пром фустан во нашата продавница, ве молиме да се стави Раш Цел во вашата шопинг кошничка пред да се проверува.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни/Shawl/Обвива итн.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Колковите= cm
4. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Половината:
Империја
Бренд Име:
elysemod
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Spandex
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Број На Модел На:
вечер фустан 2017
Декорација:
Appliques

Избор на купувачот