Силиконска Гума Види Бенд 20mm 22mm 24mm за Montblanc Watchband врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црни Мажи Жени + Пролет Бар
Ново

Силиконска Гума Види Бенд 20mm 22mm 24mm за Montblanc Watchband врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црни Мажи Жени + Пролет

DEN 474.24

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Montblanc со Право се Види на Лицето (Ѕвезда, Timewalker, културно Наследство, Спорт, итн.)

Лента
Croco
Подарок

Главните својства

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Montblanc
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на купувачот