Пролет, Есен Жените Swearshirts Секојдневен Долг Ракав Писмо Дуксери Секојдневен Pullover Sweatshirt Блузи Печатени Само за да го Направи Ништо ново
Ново

Пролет, Есен Жените Swearshirts Секојдневен Долг Ракав Писмо Дуксери Секојдневен Pullover Sweatshirt Блузи Печатени Само за да

DEN 285.00
DEN 384.96

Во форма достапна за нарачката


Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Ткаенина Содржина : Памук.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Земавме овие фотографии од самите себе.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
ПАКЕТ : 1 x Мода Жените Дуксери
Големинабиста-должинаракавпојас
S-94cm/37.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.9 Испорака
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Ве молиме Обрнете внимание на големината детали, пред да се изврши уплатата. клиенти сите се наши пријатели. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! ^-^
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тежина:
300g
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Liva девојка
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Sweatshirt
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Маскирани:
No

Избор на купувачот