Covrlge Мажите Шорцеви Лето Секојдневен Плус Големина на Мажите Маскирна Кратки Панталони Мода Лабава Плажа Шорцеви Воена Boardshorts MKD017
Ново

Covrlge Мажите Шорцеви Лето Секојдневен Плус Големина на Мажите Маскирна Кратки Панталони Мода Лабава Плажа Шорцеви Воена Boardshorts

DEN 1083.00
DEN 2123.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Knee Length
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Директно
Број На Модел На:
мажите шорцеви
Бренд Име:
covrlge
Поврзани Категории:
Сите Категории > машка Облека & Accessories > Шорцеви
Тип На Објект:
мажите шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
боја:
сина,сива,зелена,каки
Големина:
29,30,31,32,33,34,36,38,40
Пол:
Мажи/Човек/Машки
Сезоната:
Лето

Избор на купувачот