Црна CREME 3D Силикони Торта Калапи за Печење Алатка За Слатки Десерти Mousses
Ново

Црна CREME 3D Силикони Торта Калапи за Печење Алатка За Слатки Десерти Mousses

DEN 394.00
DEN 463.68

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Силикон
Боја : Црна
Големина : 29x9.5x7.5cm
11.41x3.74x2.95inch
Пакет содржи : 1 * CREME Торта Мувла
Невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.
Одлична за правење Леб Chiffon Кифла Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.Креирај свој посебен десерти!

Главните својства

Бренд Име:
WIILII
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2404J
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Силиконски Калап Торта Алатки
Објектот:
фондан силиконски калапи за торта декорирање
Понудата:
Cupcake облоги,торта декорирање алатки
Обликот:
Црна CREME
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
Температура:
+230/-40 +446/-40
Материјал:
Силиконски Калапи Пан Торта
Додатоци Се Вклучени:
1* Црна CREME Печење Мувла
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап

Избор на купувачот