6D31 6D31T вратило ME082505 6D34 6D34T вратило за Мицубиши мотор kobelco багер
Ново

6D31 6D31T вратило ME082505 6D34 6D34T вратило за Мицубиши мотор kobelco багер

DEN 48960.00

Во форма достапна за нарачката


За Багер мотор 6 D31 6 D31 T Мотор поправка
6 D31 6 D31 T 6 D34 моторот :
пумпа за вода нови
DHL international shipping 4-5 дена од врата до врата услуга
Примена : Багер
Повеќе 6 D31 6 D31 T делови на мотор во парк :
Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,вратило,поврзување прачка,цилиндар на главата,
пумпа за вода,масло пумпа,цилиндар блок,вратило лого,един род лого,вбризгување на пумпа, итн.

Главните својства

Производителот Дел Број:
6D31T
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
мотор за ладење
Бренд Име:
evdiesels
Осветленост Дел Број:
6D31
Примена:
Багер

Избор на купувачот