За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во Внатрешноста на Оптички Влакна Светлина
Ново

За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во

DEN 1188.00
DEN 1414.08

Во форма достапна за нарачката

Искрено се надевам дека ќе не остави ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Вашата адреса МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ние не't укажуваат на тоа го прават тоа. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на аукција затворање. Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси. Предмети ќе се испрати во рок од 48 бизнис часа по Исплата Потврди, (Достапно на работни дена само). Во сите случаи, купувачите треба да се плати за поштенски трошоци да се вратат на производи за замена или рефундирање
За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
. Ако'повторно не се задоволни со нашата стока или услуга , ве молиме пишете ни веднаш, така што можеме да ви помогнеме.
За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
Пакет
еден костум за продажба. Ние само брод да се потврди адреси . Вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашата мала компанија и подобрување на нашите услуги за секој клиент.Комуникацијата е многу важно ,ние веруваме дека може да ги реши сите проблемот со едни со други.
Предметите вклучуваат :
1) 4 метри влакна бенд ( Поделен на 4 секции, ако сакате 4meters заедно без сечење, мора да се каже и за нас )
2) LED светла
3) Некои мали додатоци
За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд Плаќање Ние го прифатат плаќање преку ЗАЧУВАМ.Пред шофершајбната се рефлектира во табла каде што ќе се инсталира. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања во БЕЛЕШКИ дел, кога ќе се направи нарачка. Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 - Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации кои може да ви помогне многу за нашата развој на бизнисот.
Превозот Ние организираме на пратката од понеделник до петок.
Врати/Wanrranty Политика Ако не сте целосно задоволни со објектот, можете да се вратите во неискористени состојба или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме промени пред да плати, или контактирајте со нас кога ќе плати за тоа.Бидејќи таму ќе Влијае на возење во текот на ноќта. Данок се купувачот 's respomsible. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за трошоците за враќање поштарина, Ние само им понуди наплата на предмети кои стигне до нас.За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во Внатрешноста на Оптички Влакна Светлина
Предмети Информации
Име : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )
Материјал : оптички влакна & LED светло
Големина на : 1 метар долг x 4 Парчиња
Напојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )
Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )
(За повеќе информации види на видео погоре)
Погоден За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт
За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
За Мицубиши Zinger Предизвикувач Концепт Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
PS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова, Портокалова
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Автомобил модел:
Zinger

Избор на купувачот