5x7cm Organza Кеси за Накит Пакување,100pcs/многу
Ново

5x7cm Organza Кеси за Накит Пакување,100pcs/многу

DEN 276.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Organza Кеси, околу 5cm широк, 7cm долго
Organza кеси со панделки се мали и исклучителна. Тоа може да се користи за складирање на вашиот накит или други мали нешта. Можете исто така да се стави некои подароци во тоа и да ја покажете на вашите пријатели. Нејзината економија и убавина се важни причини за клиентите да изберете.
Црна
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Кеси
Објектот Тежина:
137g
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Висина:
0.000inch
Објектот Должина:
2.756inch
Број На Модел На:
OP110-5
Бренд Име:
pandahall
Објектот Ширина:
1.969inch
Објектот Дијаметар:
0.000inch
Материјал:
organza
боја:
Црна
Употреба:
Кеси
торба големина:
за 5cm широк, 7cm долго
единица:
100pcs

Избор на купувачот