Новодојдени AC 85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник & AB ButtonTransmitter за Анти-кражба Алармот
Ново

Новодојдени AC 85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник & AB ButtonTransmitter за Анти-кражба

DEN 555.00
DEN 616.32

Во форма достапна за нарачката

Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Сите предмети се вратил
мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Големина : 65*36*17mm(PCB Одбор ,не се вклучени поклопецот) со Големина на Корица : 71*42*22mm Код : Учење код/фиксна шифра Max оптоварување : 1000 W Работи начини : 1)за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување притиснете едно копче за едно време работи/НА . Купи со доверба
2). 3)Еден/Бутване : Притиснете и задржете->On (вклучено); Ослободување->Off продолжи со притискање на едно копче работи /НА.Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот.Ве молиме repack објектот внимателно.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле тоа во 24 часа
3. Ние брод на светот,по цел имаат патеката број
2.

Главните својства

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
SKU7817
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
Карактеристики:
AC85V-250V
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Канал:
1
Максимално Оптоварување:
1000W
работни начин:
Бутване авто-заклучување интер-кодот
Фреквенција:
315MHz 433MHz
IC тип:
Фиксна шифра Учење кодот
Тип На:
interruptor
тип б:
безжичен прекинувач
Употреба:
Универзална

Избор на купувачот