РИЗИК 1PCS M6*30/35/40/50mm Велосипед Слушалки Завртки TC4 Титаниум Алуминиумски Матични Завртки Планина Патот Велосипед возење Велосипед Завртки 3 Бои
Ново

РИЗИК 1PCS M6*30/35/40/50mm Велосипед Слушалки Завртки TC4 Титаниум Алуминиумски Матични Завртки Планина Патот Велосипед возење

DEN 240.00
DEN 320.64

Во форма достапна за нарачката


Детали За Производот :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Титаниум Алуминиумски
Боја : Титаниум, Златна, Виножито
Тежина : Околу 4.65 g/5.31 g/5.94 g/g 7.11
Пакетот Вклучува : 1pcs x Велосипед Слушалки Завртки

Главните својства

Тежина:
About 4.57g
Надворешен дијаметар:
10мм
Материјал:
TC4 титаниум алуминиумски
Големина:
30mm
Создаден Diamete:
6mm
Број На Модел На:
WYX-306
Висина:
30/35/40/50mm
Бренд Име:
Ризик
боја:
Злато Титаниум Виножито
одговараат за:
Планината патот велосипед
Производот:
Велосипедот M6 Слушалки Завртки
Објектот:
Титаниум Слушалки Болт
Тежина:
4.57g/5.31g/5.94g/6.6g
Тип На Единица:
парче

Избор на купувачот