слој куќа светла мода lampsNEW Мода голема pendant светлина ковано железо осветлување скалило светилка двојно ZCL
Ново

слој куќа светла мода lampsNEW Мода голема pendant светлина ковано железо осветлување скалило светилка двојно ZCL

DEN 11760.00

Во форма достапна за нарачката


Боја класификација : црн тен
Светилка на телесна маса : ковано железо
Абажур материјал : стакло, обоени глазура
Извор на светлина тип : блескаво светилки, заштеда на енергија светилки
Процес : ткаење со рака
Број на извори на светло : 10 да 15
Зрачењето област : 30 квадратни метри
Без разлика дали или не да се донесе еден извор на светлина на светилки и фенери : без светлина
Напон : 110 v до 220 v
Применливи простор : дневна соба

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
WSEYK6
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Стил:
Арт Деко
Тело Материјал:
Стакло
Техника:
Перфориран
Гаранција:
A1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на купувачот