Бебе Играчка Montessori Метал Дел Кругови Само Дрво за Рано детско Образование на децата во Предучилишните Деца Brinquedos Juguetes
Ново

Бебе Играчка Montessori Метал Дел Кругови Само Дрво за Рано детско Образование на децата во Предучилишните Деца Brinquedos Juguetes

DEN 3355.20

Во форма достапна за нарачката


Оваа стока е повеќе од 2 KG,Ако цел тоа,не може да биде Прилагодено Данок!

Опис :
Овој производ се користи за да ги учат децата форма поделба.
Слики :
Внимание : Ментална Дел Кругови и Само Стои не се вклучени. Оваа стока е повеќе од 2kg и ние ќе ви испрати во два пакети.
Методи За Плаќање
Можете да ги користите само Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
Превозот И Испорака
Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да предвиди што тие можат да бидат.
Гаранција Политики
Нашите производи се покриени со гаранција. За гаранција евалуација, вашиот производ мора да се врати директно до нас. Сите превозот да Гаранција мора да се припејд и осигуреникот.
Добредојдовте на MBY! Уживајте Во Вашата Шопинг Искуство!

Главните својства

Бренд Име:
Preskool
Тема:
Занимања,Животни & Природата
Број На Модел На:
сетилните играчка
Возраст Опсег:
8~13 Години,2-4 Години,5-7 Години,14 Години, & up
Предупредување:
Мали Делови
сертификација:
Кина уверение (3C)

Избор на купувачот