2017 Секси Четка За Бричење Човек Бричење Шминка Четки Чиста Јазовец Коса Четка За Бричење Смола Манго Најдобри Бричење Фризер Нов Стил
Ново

2017 Секси Четка За Бричење Човек Бричење Шминка Четки Чиста Јазовец Коса Четка За Бричење Смола Манго Најдобри Бричење Фризер

DEN 121.00
DEN 166.08

Во форма достапна за нарачката

Врз основа на досегашното искуство. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Густо исполнето четка главата е идеален за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе помогне да се ублажи и да се подигне бради додека нежно exfoliating кожата во рамките на подготовките за близок, удобно се избричат. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.5 см
Пакет Содржина :
1x четка за Бричење
Големина : 7*15cm
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Количина : 1 КОМПЈУТЕР Материјал : Најдобри Јазовец Коса Четка+Смола се справи со вкупна Висина : 10cm Кол. Оваа четка за бричење е направен од најдобрите јазовец коса која е поставена во ДРВЕНА рачка со половината дизајн, производство на најбогатите пенливата можно да се даде години на употреба. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Главните својства

Тип На Објект:
четка за бричење
Материјал:
Бричење јазовец
Број На Модел На:
Четка За Бричење Човек
Големина:
7*15CM
Бренд Име:
Kemei

Избор на купувачот