Класичен А5 Лаптоп СТП Кожа Покрие Дневник Книга Состав Забелешка Notepad Училиште Канцеларија Подарок Канцелариски Лаптоп во 2 бои
Ново

Класичен А5 Лаптоп СТП Кожа Покрие Дневник Книга Состав Забелешка Notepad Училиште Канцеларија Подарок Канцелариски Лаптоп во

DEN 604.00
DEN 710.40

Во форма достапна за нарачката


Црна и црвена бизнис стил Лаптоп Дневник Списание со еластична бенд
Материјал : Faux Кожа маска
Големина : 133 * 209mm
Внатре : Квалитет на хартија крем бела
Линија страници
Со evenlop складирање торба
Тежина : 0.35 kg
Боја : црвена и црна
Класичен дизајн лаптоп со еластична бенд за затворање
Дизајниран со evenlop складирање торба за чување на мали предмети
Сериозна и мистериозна боја во црвена и црна, бизнис стил за статистика и училиште
~~~ Јас сум сериозен лаптоп за сериозни лице ~~~~
Оваа книга можеме да направиме за да ги прилагодите на печатење на логото или името, ве молиме контактирајте со нас да знаете повеќе детали

Главните својства

Големина:
A5 133x209mm
Стил:
Hardcover
Бренд Име:
Алис Приказна
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
Faux Кожа
Со Заклучување:
No
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Употреба:
промоција
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Стил:
бизнис
Тип:
Составот Книга
Внатрешните Страници:
98 страница
Тип:
Дневник

Избор на купувачот