Модерната Кристал подни светилки за дневна соба и Спалната соба трпезарија, Кујна lampara де пита E14 Сијалица дизајнер лустерот подни светилки
Ново

Модерната Кристал подни светилки за дневна соба и Спалната соба трпезарија, Кујна lampara де пита E14 Сијалица дизајнер лустерот

DEN 11712.00
DEN 16495.20

Во форма достапна за нарачката

Модерната Кристал подни светилки за дневна соба и Спалната соба трпезарија, Кујна lampara де пита E14 Сијалица дизајнер лустерот подни светилки

Главните својства

Тип На Објект:
Кат Светилки
Wattage:
21-30W
Карактеристики:
кат светилка
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,ABS
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
lampara де пита
Гаранција:
5 години
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Сенка Тип:
Ткаенини
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E14
Бренд Име:
Homelover
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Точка име :
модерната подот светилка

Избор на купувачот