19V 2.37 НА 45W лаптоп AC адаптер за полнач за Asus UX21A UX31A UX32A UX32V UX32VD UX21A-DB5x UX21A-1AK1 4.0 mm*1.35 mm
Ново

19V 2.37 НА 45W лаптоп AC адаптер за полнач за Asus UX21A UX31A UX32A UX32V UX32VD UX21A-DB5x UX21A-1AK1 4.0 mm*1.35 mm

DEN 431.00
DEN 473.28

Во форма достапна за нарачката


Надворешен дијаметар : 4.0 mm*1.35 mm Input (внесување) : 100-240 V (world wide) Output (излез) : напон : 19 V струја : 2.37 На Моќта (моќта) : 45 W Име лаптоп адаптер : 19 V2.37 A 45 W Боја црна, или соодветно Користење за лаптоп Излезен напон : 19 V Излез тековната : 2.37 На фрекфенција : 50-60 HZ Излезна моќност : 1-45 W Влезен напон : AC100-240 V конектор големина на(mm) : 4.0 mm*1.35 mm Снабдување тип OEM услуга за Сертификација CE, ROHS, CCC Плаќање & Превозот Услови : Цена : ФОБ ~10.0 / Парче Добие Најновите Цена Минимум Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња Порт : гуангжу, или било Кина порта Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот. Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 20-30 дена. Начин на плаќање : L/C,T/T,Western Union Снабдување Способност : 2000 Парче/Парчиња на Ден

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
VHBW
Број На Модел На:
165
Компатибилен Бренд:
за Asus
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
2.37 На
Приклучок Тип:
Кабелот За Напојување Исклучени
Модел:
19V 2.37 НА 45W
Влезни параметри:
100-240V
Кабелот За Напојување?:
Не се вклучени поради високите превозот цена
Полначот формулар за апликација:
Директни полнење

Избор на купувачот