Продажбата на Европската злато и сребро светилник стои клеча елени мода накит со свеќа украси
Ново

Продажбата на Европската злато и сребро светилник стои клеча елени мода накит со свеќа украси

DEN 3307.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
casamento
Стил:
Европа
Материјал:
Дрво
Тип:
Candelabra
Употреба:
Барови
Функција:
Појавување На Неправилни Свеќа
Материјал:
Легура

Избор на купувачот