2017 Жените Faux Зајакот Крзно Јакна Човек Направени Од Крзно Јака Плус Големина Леопард Крзнени Палта Чисто Женски Зимски Есен Casaco Де Пеле C36
Ново

2017 Жените Faux Зајакот Крзно Јакна Човек Направени Од Крзно Јака Плус Големина Леопард Крзнени Палта Чисто Женски Зимски Есен

DEN 2361.00
DEN 2879.52

Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели,добредојдовте во мојот продавници. Иако,ова е нова продавница, ве молиме да пребарувате за она што ви се допаѓа. Верувајте ни,ова е најдобра цена и најдобар производ. Сосема нов висок квалитет Забелешка : 1.Спореди детали големини со твое, ако не се сигурни за големината на маса,можете да ни кажете вашиот вистински димензии,а ние ќе ви ги даде предлог.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на actualtem може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање!! производ детали : Испорака : Ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO. И ние може да не падне превозот без нашите било какви информации во пакет. Нормално, ние ќе брод предмети во рок од 3~5 работни дена по вашата исплата е завршен. Нормално, во рок од 3~10 работни дена откако ќе се испраќа, можете да ги пратите вашите парцели. Ако не можете да ги пратите, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да се стави на спор, ви благодариме. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, ако навистина сакате да добиете елементи брзо, ве молиме изберете друга побрзо превозот начини, како што се ЕМС или DHL наместо Кина Пост. Време на испорака за сите меѓународни пратки не можат да се оцени правилно се должи на разликите во царинската расчистување време во одделни земји, ако не го добиете вашиот објекти кога датум на испорака ќе биде завршена, ве молиме контактирајте ме за да се прошири датум на испорака наместо ставање на спор, ви благодариме. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Немојте да се грижите за вашите пари, затоа што се уште е заштитена од Плаќање ЗАЧУВАМ пред да ја потврдите вашата цел. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако не сте задоволни со нашата предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да се стави на расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Враќање : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари, но ве молам контактирајте ме, пред да се врати. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Крзно,Faux Крзно
Јака:
V Деколте
Тип:
Тенок
Стил:
Моден Тенок Крзно
Декорација:
Никој
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Број На Модел На:
20151218
Бренд Име:
JMprobe
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Избор на купувачот