Златна Боја, рачно изработени парична Казна Накит Саќе Дома Guard Накит Сет со Прстен Ѓердан Поставува Симпатична Пчела За Девојки Жените Партија Подарок
Ново

Златна Боја, рачно изработени парична Казна Накит Саќе Дома Guard Накит Сет со Прстен Ѓердан Поставува Симпатична Пчела За Девојки

DEN 123.00
DEN 153.60

Во форма достапна за нарачката


Златна Боја, рачно изработени парична Казна Накит Саќе Дома Guard Накит Сет со Прстен Ѓердан Поставува Симпатична Пчела За Девојки Жените Партија Подарок
Предмет Тип : Накит Сет
Парична казна или Мода : Мода
Поставување Тип Павер Поставување
Пол : Жените
Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик
Број на модел : Саќе Накит Поставите JS010
Ѓердани Тип : Pendant Ѓердани
Синџир Тип : Линк Синџир
Затворач Тип : Hummer
Обликотшема : Саќе
Стил : Трендовски
is_customized : Да
Материјал : Метал
Функција : Накит
Компатибилност : никој
Пад На Превозот : Да
is_customized : Да
Повод : Партија Свадба Ангажман Подарок
Боја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
Стил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Експрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Дизајн : Саќе Дома Guard Накит Сет
Место на Потекло : Кина (Копно)
1. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно.
2. Вашата Цел Секогаш се Испраќаат од страна на Меѓународните Пост. Воздухот Mail. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Ние Може да го Користат ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ за Побрза Испорака (3-7 Дена) . Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар.
3. Сите Предмети Ќе биде Транспортирана Со Внимателни Пакување за да се Заштити и да се Обезбеди Безбедност за Време на Испорака.
4. Како што сите Знаеме дека International Shipping Бара Повеќе Комплицирано Превозот Процедури, Како што и Двете Земји
Царинските Транзит Станици и др., тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација. Многу
Го цениме за Вашето Разбирање на оваа Неконтролирано Прашање.
5. Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија. Овие Трошоци се на Купувачот Одговорност.
1. Ние Ќе бидеме Одговорни за Било какви Штети или Загуби Настанати во Превозот на Процесот.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош.
2. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект. Ние Ќе Ви Даде Брз Размена или Наплата.
4. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно .Исто така, Имајте на ум дека
Следи Прилагодувањата Може да се Разликува Од Компјутер на Компјутер и Може да ја нарушат Вистинските Бои.
1. Ние Ќе Остави Позитивни Повратни информации за Вас, А Ние ги Цениме Вашите Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации откако Ќе се Примени предмети.
2. Ако Имате Некои се Сомневаат или Незадоволни, ве Молиме да Не ја Напушти Неутрален или Негативен Фидбек.Можете Да Контактирате со Нас на Прво и Ние
Ќе се Обидеме потрудиме да го Реши. На сите Ваши Пораки Ќе се Одговори во рок од 24 Часа.
3. Нашите Работното Време е Пекинг Време : 08 : 00-18 : 30, јас Ќе Ви Одговори во 16 Часа, Понекогаш, јас Можеби Далеку Канцеларија, Па Можеби
Одговори Вас Малку Доцна. Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Сите
Пекинг Време=PDT Време+15 Часа =UTC Време+8 Часови =BST Време+7 Часа

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Прстен/Ѓердан
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан прстен
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
GATTVICT
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Саќе Накит Поставите JS010
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Име:
Златна Боја, рачно изработени парична Казна Накит Саќе Дома Guard Накит утврдени со
Стил:
Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Место на Потекло:
Кина (Копно)
дизајн:
Саќе Дома Guard Накит Сет
Пад на превозот:
Yes

Избор на купувачот