CNC Мотоцикл Рамка Лизгачи анти Несреќа со Мотор Guard Подлога Страна Shield Заштитник За Јамаха МТ-09 мт 09 MT09 FZ-09 FZ09 2015-2018
Ново

CNC Мотоцикл Рамка Лизгачи анти Несреќа со Мотор Guard Подлога Страна Shield Заштитник За Јамаха МТ-09 мт 09 MT09 FZ-09 FZ09

DEN 2926.00
DEN 3215.52

Во форма достапна за нарачката


CNC Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник Специфични : - Лево и Десно Рамка Лизгачи несреќа заштитник - Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ - Боја : Црна,Сина,Златна,Црвена, Сребрена,Зелена,Titiuam,Портокал - Fitment : ЈАМАХА МТ-09 FZ09 2015 2016 - КОЛИЧИНА : 1 пар( 2 peices)

Главните својства

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
1.5kg
Име На Модел:
MT09
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
ПЦР
Материјал Тип:
Алуминиум 6061 и ПОМ
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Fitment:
Јамаха МТ-09 FZ09 2015 2016 година
боја:
Црна,Сина,Златна,Црвена,Сребрена,Зелена,Titiuam,Портокал
КОЛИЧИНА:
Еден пар( 2 парчиња)
Име:
Рамка Лизгачи Паѓа Заштита Анти Несреќа Подлога Лево И Право Страни
СО ЛОГОТО:
МТ-09

Избор на купувачот