Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread Тропик Зелено Растение Лист Цвет Шема GT1131
Ново

Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread Тропик Зелено Растение Лист Цвет Шема GT1131

DEN 465.00
DEN 830.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
WELOS
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шаблон Тип:
Растенијата
Шема:
Печати
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
GT1131
Техника:
Плетени
дизајн:
Моден

Избор на купувачот