Nonwelded Овална Прстени внатре 25мм 1 инчен 50pieces/многу Злато Легура Здрав Webbing Куче, Мачка Јака Ранец, Торба Делови Додатоци
Ново

Nonwelded Овална Прстени внатре 25мм 1 инчен 50pieces/многу Злато Легура Здрав Webbing Куче, Мачка Јака Ранец, Торба Делови Додатоци

DEN 891.84

Во форма достапна за нарачката


25мм не-заварени овална прстен за кеси чанти webbing здрав метал занает

Главните својства

боја:
сребро, злато, светлина злато, пиштол црна, четка антички месинг
Тип:
прстен
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Метален прстен за торба за на рака
боја:
Злато,Светлина Злато,Сребро,Пиштол Црна,Четка антички месинг
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
Метален прстен за рачно изработени торба чанта webbing рака
користат за:
DIY кеси,purses,ранец,појас,ремен,итн.
Персонализација на вашата нова боја:
500 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен

Избор на купувачот