30pcs/многу 20/410, 24/410, 28/410 DIY Бамбус Кап Завртки, Пластични Козметички Завртка Капа, Cometic Шминка Додатоци, 20mm 24mm 28mm
Ново

30pcs/многу 20/410, 24/410, 28/410 DIY Бамбус Кап Завртки, Пластични Козметички Завртка Капа, Cometic Шминка Додатоци, 20mm 24mm

DEN 2392.00
DEN 2657.76

Во форма достапна за нарачката


30pcs/многу 20/410, 24/410, 28/410 DIY Бамбус Кап Завртки, Пластични Козметички Завртка Капа, Cometic Шминка Додатоци, 20mm 24mm 28mm
Бесплатен Превозот -30pcs/многу-
Точка Име : Кап Завртки
Големина : 20mm, 24mm, 28mm
Тип : 20/410, 24/410, 28/410
Материјал : Пластични + Бамбус
Количина : 30pcs

Главните својства

боја:
24R, 28R, 20R
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Бамбус Кап Завртки
Големина:
28R 24R 20R

Избор на купувачот