Нови Пристигнување Gorgous Африкански Швајцарската Voile Чипка Висок Квалитет, Бела/Кралска Сина/Црна/Вино Африкански Sequin Чипка Ткаенина JL12262
Ново

Нови Пристигнување Gorgous Африкански Швајцарската Voile Чипка Висок Квалитет, Бела/Кралска Сина/Црна/Вино Африкански Sequin

DEN 2269.00
DEN 4449.12

Во форма достапна за нарачката

Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017. Нашата продавница да престанат со испраќање на стоката од 9 февруари до 24 февруари, за на Кинески Лунарната Нова Година празник и ние ќе продолжи со испорака на 25 февруари. Ако имате било нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно,Ако имате нешто urgennt да се добие одговор за време на празник, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака. ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа . Најдобри желби за Новата Година ! Може да мир,задоволство и среќа биде со вас засекогаш.
1386759040546367 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 5.13
/дворот US $ 7.58
/дворот US $ 9.01
/дворот US $ 5.62
/дворот US $ 6.79
/дворот US $ 8.02
/дворот US $ 5.5
/дворот US $ 6.4
/дворот US $ 5.13
/дворот US $ 8.4
/дворот US $ 5.61
/дворот US $ 9.21
/дворот US $ 9.77
/дворот US $ 7.17
/дворот US $ 6.22
/дворот US $ 7.7
/дворот US $ 10.71
/дворот US $ 7.74
/дворот US $ 5.13
/дворот US $ 7.28
/двор
Добредојде
Ви благодариме за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето!
Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет. Минимална цел количество : Минимум цел количество е 5 YD. Тежина : околу 2kilogram/5yards Големина : 5 метри во должина, големина на Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет Превозот време : Ние ќе организира пратка со 3 до 7 дена по испративме на вашата исплата. DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.
Нови Пристигнување Gorgous Африкански Швајцарската Voile Чипка Висок Квалитет, Бела/Кралска Сина/Црна/Вино Африкански Sequin Чипка Ткаенина JL12262
Имаме сите видови на африкански чипка акции достапни сега,ние ќе ви даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет,љубезно pls испратите е-пошта до нас или контактирајте ме во Whats App имаме многу дизајни за вашиот референца,љубезно pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Контакт со нас денес и за воспоставување на заеднички бизнис,ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Купувачот Литература : 1 : треба да заврши на вашата исплата во рок од 3 дена откако ќе конкурираат на објектот,предизвика акции менуваат брзо. 2 : Клиентите треба да се потврди доставувањето информации кога цел,причина ние испрати стоката според деталите кои ќе го напушти во aliexress.Ако има потреба од секоја промена,ве молиме да се напомене таму. 3 : купувачот имаат одговорност да си дозволат на доход и/или должност задолжени од нивните земји, ако не е потребно.
Повратни информации задоволство од клиентите е нашиот hounor,и тоа е многу важно за нас.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.
Како Да Се Купат
Како Да Плаќање

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
MY-NI
Техника:
Извезена
Декорација:
Sequins
Материјал:
Нето Платно
Број На Модел На:
ALZ - JL12262
Ширина:
51inch
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Ткаенина тип:
guipure кабелот чипка
Големина:
5 yards in length
MOQ:
5yards
боја:
Бела/ кралска сина/Теал/Зелена/ црвена/ виолетова/жолта
Предност:
Брза испорака/Висок квалитет/24 часа услуги

Избор на купувачот