за TOYOTA Ќе VS Хром Врата се Справи со Капак Трим Поставите 2001 2002 2003 2004 Никогаш не Рѓа Автомобил Додатоци Налепници Автомобил Стил
Ново

за TOYOTA Ќе VS Хром Врата се Справи со Капак Трим Поставите 2001 2002 2003 2004 Никогаш не Рѓа Автомобил Додатоци Налепници

DEN 732.00
DEN 962.88

Во форма достапна за нарачката

Производ Карактеристики
за Toyota Ќе VS 2001 - 2004 година
Направете вашиот Автомобил се издвојува од толпата со овие 4 висок квалитет стилски хром врата се справи опфаќа!
Високиот степен на пластични дава овие опфаќа длабоко & сјајни хром сјај!
Овие се прилагодено со цел за погоре наведени модели и се вклопуваат совршено! Тие се опремени со висока јачина 3 M лента лепило на задниот дел на возилото, едноставно отстранете ја подлога & применуваат! Ги зема секунди, без алатки потребни!
Овие навистина ќе им даде на вашиот автомобил кул нов изглед!
Трим Сет за 4 Door
Право & Левата Рака Нуркач
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[16304] Повеќе Производи за Вашиот Автомобил !
[xlmodel]-[custom]-[16303] По-Продажбата на Услугата
LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати,можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. (Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво,не се плати веднаш,не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате,ние ќе го промени цена во рок од 24 часа,тогаш ве молиме да плати за нарачката.)
LANGENS секогаш нудат шест месеци гаранција, тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена,и што уште можеше да се добие гаранција од LANGENS! Ако се обиде секој метод ние ви нудиме уште не може да го реши вашиот проблем,ние може да се направи замена,ве молиме испратете лошите објект назад до нас преку вашата локална скопска воздух пошта(Не прифати DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ),кога на следење на број онлајн,ние ќе ви испратиме сосема нова.
Ние може да ви даде некои попуст за вашиот netx цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена,ве молиме љубезно разбирање.
Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail,кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели,ве молиме да бидете трпеливи. Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.Кога сите вести ние ќе ви konw во времето.
Обично ние цел испратени преку Кина пост. Во Русија ,12-35 работни дена. Во Европа,Северна Америка,Југоисточна Азија,Океанија секогаш во рок од 10-18 работни дена,понекогаш дури помалку од 10 дена. Во Јужна Америка,Блискиот Исток,Африка секогаш 20-40 работни дена. DHL/ТНТ/UPS-от,3-5 работни дена. Fed Ex,4-6 работни дена. EMS,10-20 работни дена. Сите Парцели Имаат Следење На Број.

Главните својства

Бренд Име:
ПОЛУПАНСИОН·JC
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
Ќе VS
Објектот Должина:
9inch
Објектот Ширина:
1.57inch
Објектот Висина:
1.5inch
Објектот Дијаметар:
9inch
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
вратата се справи со
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Избор на купувачот