Случај За Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09 Покрие Funda Таблета СТП Виткање Флип Кожата Случај За Чест Игра Рампа 2 8.0+Филмот+Пенкало
Ново

Случај За Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09 Покрие Funda Таблета СТП Виткање Флип Кожата Случај За Чест Игра Рампа 2 8.0+Филмот+Пенкало

DEN 397.00
DEN 567.84

Во форма достапна за нарачката


Случај За Huawei Media Pad T3 8.0" KOB-L09 KOB-W09 Покрие Funda Таблета СТП Виткање Флип Кожата Случај За Чест Игра Рампа 2 8.0+Филмот+Пенкало Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет.

Главните својства

Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Број На Модел На:
за Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09 За Чест Игра Рампа 2 8.0
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Материјал:
PU
Бренд Име:
Cisoar
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Huawei
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
12 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
школка Кожата capa став carcasa за Huawei MediaPad T3 8.0
CP2:
Случај за Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09
CP3:
Случај за Чест Игра Рампа 2 8.0 инчен

Избор на купувачот