Самовила-Џет Про дигиталниот инкџет Кафе печатење машина DIY Било која Слика Со масло за Јадење Мастило брзо и директно
Ново

Самовила-Џет Про дигиталниот инкџет Кафе печатење машина DIY Било која Слика Со масло за Јадење Мастило брзо и директно

DEN 54672.00

Во форма достапна за нарачката


Топла продажба на масло за јадење мастило печатач снабдување на за кафе храна печатач selfie кафе пијалаци печатач Производителот dirctly
Спецификации :
Име : Јастиви Мастило Печатач
Примена : печатење на млеко, кафе, пијалоци, и млеко, колачи, чоколади, и др
Max.Димензии на печатење : 110*110 mm
Max.Резолуција : 600*600 DPI
Печатач Глава : HP 802
Автоматско Одделение:Полу-Автоматски
Мастило Боја :C / M / Y / K
Печати Висина:80 мм
Брзината на печатење:20/30 години по чаша
Мастило Систем:Кертриџ
Температурата:10-35 Целзиусови Степени,Влажност, 20%-80%
Конекција:USB2.0 ВИСОКА СПЕЦИФИЦИРАТЕ БИЛО
ЕД / WIFI конекција не е задолжително
Компјутерски Систем :WINDOWS СИСТЕМ ОСВЕН WIN 7
Н W/G. W:18 KG / 22 KG
Печатач големина:41*43*47 CM
Пакување големина:53*50*54 CM
Детали

Главните својства

Метод На Работа:
Полу-Автоматски
Времето на пазарот:
Август-15
Бренд Име:
SNEECEMAN
Капацитет (Првенство):
Класификација:
Полу-Автоматски
Напон (V):
220
сертификација:
CE
Број На Модел На:
XM-3DCAFE
Функција:
печатење за кафе

Избор на купувачот