STGCR STGCL 2020K16/2020K11CNC Завртка за Прицврстување на Надворешни Вртење на Држачот за Употреба TCMT TCGT160404/160408/110204/110208 CNC Insert
Ново

STGCR STGCL 2020K16/2020K11CNC Завртка за Прицврстување на Надворешни Вртење на Држачот за Употреба TCMT TCGT160404/160408/110204/110208

DEN 340.32

Во форма достапна за нарачката

Потоа добие адреса за враќање.
Повратни информации :
ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации и Пет ѕвездички Детали Продавачот Оценка. Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата. Решение за да ви помогне да дизајн сечење. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.

Главните својства

Дупка Со Дијаметар Од:
STGCL2020K16, STGCR2020K16, STGCL2020K11, STGCR2020K11
Број На Модел На:
STGCR/STGCL
Примена:
Вртење Алатка

Избор на купувачот