големина 36-40 Мода Деца чевли дише лето девојки спорт секојдневен чевли на децата на отворено чевли Бренд висок квалитет на жените чевли
Ново

големина 36-40 Мода Деца чевли дише лето девојки спорт секојдневен чевли на децата на отворено чевли Бренд висок квалитет на

DEN 1231.00
DEN 1368.00

Во форма достапна за нарачката

големина 36-40 Мода Деца чевли дише лето девојки спорт секојдневен чевли на децата на отворено чевли Бренд висок квалитет на жените чевли Чевли големина referance табела : НИ големина 5= Европа големина 36= внатрешна должина 23 см НАС големина 5.5= Европа големина 37= внатрешна должина 23.5 cm НИ големина 6= Европа големина 38= внатрешна должина од 24 см НАС големина 6.5= Европа големина 39= внатрешна должина 24.5 cm НИ големина 7= Европа големина 40= внатрешна должина 25 см Забелешка : 1) Бои може да бидат малку различни, поради светлината и компјутерски displayer. 2) ве Молиме овозможи 1 cm разлика се должи на рачно мерење. 3) НИ Големината не е стандардна големина, тоа е само за купувачите да купуваат употреба. Ве молиме изберете чевли големина според Европа големина или чевли внатрешна должина. Деца нога должина + 1 cm = внатрешна должина 4) Пакет без кутија

Главните својства

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,13T,>14T,14T,9T
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Сунѓерот пате
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Пол:
Девојки
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Чипка-Up

Избор на купувачот