1 buc/многу 12mm*8m Tze 135 Tz135 Бело на Јасно Ламинат Лента Компатибилен Стр допир 12mm tze-135 Етикета Кертриџ Касета tz135 tze-135
Ново

1 buc/многу 12mm*8m Tze 135 Tz135 Бело на Јасно Ламинат Лента Компатибилен Стр допир 12mm tze-135 Етикета Кертриџ Касета tz135

DEN 245.00
DEN 261.12

Во форма достапна за нарачката


Ако сакате да купите друга големина на етикетата, ве молиме изберете како што е подолу :
Информација За Производот :
Име на модел : TZe-135, TZe 135, TZe135, TZ - 135 , TZ 135 , TZ 135
Боја : Бело на Јасно
Должина : 8m
Ширина : 12mm
100% компатибилен со Брат P-Допир серија печатач
Постојат и други бои и големини за вас да се избере.
Било интересно, само се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот сервис~~
Зошто не можете да изберете нас?
Што имаме?
Ние си имаме свој фабрика која може да се обезбеди постојан извор на стоки за вас.
Што можеме да понуди?
Имаме целосен опсег на компатибилни етикета лента за сите видови на етикетата принтери. Ако сте заинтересирани за тоа,ние може да испрати бесплатен примерок за вас да ги тестираат.
Она што е нашата предност?
Со 8 години производство на искуство,имаме најдобар производ,разумна цена и добра услуга по продажбата. Ние може да ви даде 100% satisfation.
Што можеме да gurantee?
Ние можеме да се осигураме дека нашиот лента е 100% competible со печатач и, исто така, 100% во близина на оригиналот. Имаме CE,FCC,Ro Hs Сертификација,така да нема да се грижите за квалитетот и да ги преземат остатокот увери, за да го купите.

Главните својства

Тип:
печатач лента
Бренд Име:
Markurlife
Број На Модел На:
TZE-135
Тип:
Лента
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
бело на јасно
Материјал:
ABS + ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Режим број:
TZE-135
Ширина:
12mm
Должина:
8m
Пакување:
воздушното перниче
сертификација:
CE,FCC,RoHs Сертификација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
12 месец
квалитет:
толку добра како на оригиналот

Избор на купувачот