JEXXI Најдобар Подарок За Holloween Уникатен Жените Прстени За Костимот Партија Златна Боја Црна Прстен Со Кристално Декорација
Ново

JEXXI Најдобар Подарок За Holloween Уникатен Жените Прстени За Костимот Партија Златна Боја Црна Прстен Со Кристално Декорација

DEN 197.00
DEN 299.04

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Злато Позлатен, Кристално
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
ТНТ
2-8 дена
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
QR864
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Површината Ширина:
3.5 mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
na
Површината Ширина:
/
Функција:
накит
Компатибилност:
Никој
Коктел Накит:
коктел прстени
Бело злато позлатен прстен:
жените прстени

Избор на купувачот