Жените Луксузен Нежен Накит додатоци Алиса во Прашувам Бисери Брошеви Принцеза Зајакот Brooch Pin
Ново

Жените Луксузен Нежен Накит додатоци Алиса во Прашувам Бисери Брошеви Принцеза Зајакот Brooch Pin

DEN 142.00
DEN 182.40

Во форма достапна за нарачката


Жените Луксузен Нежен Накит додатоци Алиса во Прашувам Брошеви Легура Бисер Принцеза Зајакот Brooch Pin
Спецификации :
Бренд Име : HANCHANG
Состојба : 100% сосема нов
Пол : Унисекс, Жените,Човек
Материјал : Цинк Легура
Функција : личност
Стил : Креативни и Мода
Повод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Подароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,
Фабрика : Да
Превозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 6-10 дена испорака
Пакување : Меур Плик
Пакет Листата :
1 PC* Brooch
Сите во парк
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
D222
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
brooch
Обликот:
Круг
Пол:
жени/мажи
боја:
Како што е прикажано
Matterial:
Легура
Стил:
ретро
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Избор на купувачот