Црна еден копчето office униформа дизајни жените панталоните костум дами домот панталона формално одговара на женската канцеларија униформа 2 парче поставува
Ново

Црна еден копчето office униформа дизајни жените панталоните костум дами домот панталона формално одговара на женската канцеларија

DEN 4752.00

Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме! 3. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Не обезбедат соодветни додатоци.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Превозот Политика : 1. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Исто така, службата е uppermost. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Купи повеќе заштедат повеќе. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Ве молиме не да се мешаат. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум.
започнете
крајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните својства

Големина:
XXS, XS, S, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал Состав:
Памук помеша
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
auguswu
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни

Избор на купувачот