За Одговара 5mm 1Meter Вистински Круг Кожа Канапи Плетенка Вистинска Кожа Напа Накит Додатоци Ткаени Јаже Handcrafts Одлуки
Ново

За Одговара 5mm 1Meter Вистински Круг Кожа Канапи Плетенка Вистинска Кожа Напа Накит Додатоци Ткаени Јаже Handcrafts Одлуки

DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


ОБЈЕКТОТ 01 LBT50 Материјал Првиот Слој на Cowhide Кожа Дијаметар : 5.0 mm (0.2") Должина : 100cm Боја Мулти-Обоени Options Пакување 1 Метри/Roll Карактеристики Екосистем заштита на животната средина материјал,Комбинира Одржливо Еко-Пријателски Произведени
Discriptions
За Накит Дизајн, Изработка, Облека, Декорација,Нараквица,Ѓердан,Спојувалка за Изработка и Повеќе
Во согласност со еу за заштита на животната средина инспекција стандард. Папочната врвка ви овозможува да креирате едноставна, поставен на кабелот за накит како што се нараквици. Таа доаѓа во различни бои за да одговараат на клиентите вкусови. Канапи во различни дебелини се достапни. Посебни големина и пакет може да се нарача.
3.0 mm

Главните својства

Големина:
5mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Еко-Пријателски Материјал,Комбинира Одржливо Еко-Пријателски Произведени
Материјал:
кожа
Објектот Ширина:
0.2inch
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
28.7g
Бренд Име:
За Одговара
Објектот Должина:
100cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Број На Модел На:
01LBT50
Објектот Висина:
0inch
Големина:
Кол. 5.0 mm; 1Meter/Ролна
is_customized:
Yes
Discriptions:
За Накит Дизајн, Изработка, Облека, Декорација,Нараквица,Ѓердан

Избор на купувачот