32 Компјутери Нерѓосувачки Челик Морски Брод Платно Ткаенина Snap Покрие Копчето Приклучок За Полнење
Ново

32 Компјутери Нерѓосувачки Челик Морски Брод Платно Ткаенина Snap Покрие Копчето Приклучок За Полнење

DEN 183.00
DEN 203.04

Во форма достапна за нарачката

1.Одговара за морски пловила опфаќа, тенди, отворено мебел и повеќе. 2.Може да се користи во шатори, софи,шлемови, ѕид ноктите, дом, бебе вагони, безбедност места,итн. 3.Завртка материјал е од не ' рѓосувачки челик, капа е бакар, позлата заштитен слој, нема рѓа, без деформација, лесен за употреба. Апликации : шатор, троседот, шлем, ѕидот да помине, дом, бебе, превоз, безбедност седиште Спецификации : Материјал : Бакар+ ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Копчето Капа Дијаметар : 13mm Дијаметар на Контактот : 15mm Завртка Должина : 10мм Долго Алатка Должина : 83mm Круг Алатка Дијаметар : 22mm Количина : 1 Set/32 Компјутери Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 10 x Snap Fastener копчиња 10 x Snap Fastener sockets 10 x Snap Fastener само-прислушување завртки studs 2 x Алатка 1 x Пластична Кутија

Главните својства

Бренд Име:
Тирол
Година:
2017
Име На Модел:
Snap Покрие Копчето Приклучок За Полнење
Материјал Тип:
Бакар+Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Други
Тип На Објект:
Ореви & Завртки

Избор на купувачот