10pcs/многу Kingwei 2200mah 18650 Батерии 3.7 v Батерија за Ласерски Пен Powerbank е-Книга Светлата Headlamp
Ново

10pcs/многу Kingwei 2200mah 18650 Батерии 3.7 v Батерија за Ласерски Пен Powerbank е-Книга Светлата Headlamp

DEN 1052.00
DEN 1315.20

Во форма достапна за нарачката

10pcs/многу Kingwei Топла iterms 18650 Батерии 3.7 v 2200 MAH Батерија за Ласерски Пен Светло Батеријата Powerbank е-цигара Опис на Производот : Литиум Тип : Li-Ion Тесто y Број на Модел : 18650 Номиналниот Капацитет : 2200mah Номинален Напон : 3.7 v Батерија : Да Батерија Време : До 500 пати Пакување : 10pcs 18650 Li-Ion Батерија за Употреба : Светилка, LED, Ласерски Пен, Headlamp, Ласерски Факел, Е-Книга
Карактеристики На Производот :
>>> Безбеден и еколошки.
>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет на батеријата.
>>> 18650 3.7 V 2200mah батерија Li-ion литиум батерија.
>>> Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.
Ако сакате повеќе релевантни производи и информации, ве молиме кликнете на нашата продавница :
Испорака :
Кина/Шведска/HK/Сингапур Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
EMS : (www. емс.com.cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работен ден
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни Информации И Услуги :
На клиентите е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо го цениме по примањето на предметите. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават Позитивен фидбек во целост со 5 ѕвезди , кој ќе ни помогне услуги ќе се подобри и подобри.
Неутрални или негативни повратни информации не е клучот за решавање на проблемот, ако имате било каков проблем во врска со производот или трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било лошо преглед или да се отвори било која спорови, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ви даде најмногу задоволни одговор и услуги. Ви благодариме!

Главните својства

Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
Батерија 18650
Големина:
18*65(mm)
Модел:
Батерија 18650
Тип:
li-ion батерија
Марк Капацитет:
2200MAH
Номиналниот Напон:
3.7 V
Тежина :
за 37g
Батерија Пати:
До 500 Пати
Големина:
65mm x 18mm (Diameter)
Пакет Се Вклучени:
10pcs Батеријата
боја:
Портокал

Избор на купувачот