Персоналните Име Свадба Кат Налепници Обичај прави Свадба Декорација Кат Decal Отстранлив Водоотпорен Decals Mural ZA106A
Ново

Персоналните Име Свадба Кат Налепници Обичај прави Свадба Декорација Кат Decal Отстранлив Водоотпорен Decals Mural ZA106A

DEN 767.00
DEN 902.40

Во форма достапна за нарачката


Материјал :
Еколошки винил
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови.
Самолепливи умре-намалување на винил налепница ,нејзините нема позадина ќе го направат вашиот ѕид изгледа како насликани. За Големина На :
91cm широк X 51cm високи
152cm широк X 102cm високи 244cm широк X 135cm високи 305cm широк X 173cm високи Важни информации што ќе треба да ја заврши својата цел :
NITIAL :
ПОЧЕТНА БОЈА :
НЕВЕСТАТА & МЛАДОЖЕНЕЦОТ ИМИЊА :
ИМИЊАТА БОЈА :
Pls оставете порака на вашиот налог или "контактирајте не" за боја и името што го сакате ,инаку ние ќе брод стандардната боја.ви благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1, можете Да направите било име на ѕидот decals? Да,ние може да се направи било името на англиски јазик, името треба да се 3-8 писма. Ако името на француски,шпански или арапски,ве молиме контактирајте нè за потврда пред да нарачате.
2,Како можам да ти пратам на имиња и бои, што ми треба? Првиот метод,ве молиме закуп на имиња и бои во "Оставете порака за овој продавачот" опција кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел. Друг начин,кликнете "Контакт Сега" за да ја испратите порака до снабдувачот во Сервисен Центар.
3,можете Да направите dropshipping?
Да,ние сме фабрика. ние не dropshipping во светот,ве молиме оставете на клиентите адреса директно,ние ќе го испрати во потрага по некои детали.
4, јас моите сопствени дизајни,можете да направите тоа?
Да,ние може да направи сопствени decals,ве молиме да го проверите со нас пред да нарачате.

Главните својства

Големина:
91X51cm, 152X97cm, 244X135cm, 305X173cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпоретот
Бренд Име:
HUAIDE
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
ZA106A
Спецификација:
Three-piece Package
Сценарија:
Кат
Материјал:
Винил

Избор на купувачот